wychowanie dziecka kary i nagrody

wychowanie dziecka kary i nagrody

W końcu nasze dzieci muszą nauczyć się radzić sobie z Bogiem na własnych warunkach, tak jak my, rodzice muszą. W końcu, bez względu na to, kim jesteśmy i nie ważne jak blisko jesteśmy związany z naszych ziemskich rodzin, każdy z nas potrzebuje rozpoznać najpierw Parenthood Boga i ostatecznego roszczenia Boga na nasze życie.Wybierz naszą pralnię chemiczną w Szczecinie

To wszystko brzmi raczej negatywne i rodzina nieprzyjazny i szczerze niechrześcijańskie! Mimo to, podczas gdy de-podkreślając rodziny nuklearnej może być bolesne, flip-side jest to nacisk na wszechogarniającą Parenthood Boga, która czyni nas częścią znacznie większego i bardziej integracyjnego rodziny – taki, który zawiera wszelkiego rodzaju osób, do których nie jesteśmy spokrewnieni, ale z którymi są jednak zjednoczeni przez naszą więź duchową przez naszego Ojca Niebieskiego.

Jest to rodzina wiary, że ostatecznie przezwycięża nasze ziemskie rodzin, jako miejsca, w którym znajdujemy naszą prawdziwą tożsamość i duchowy dom – rodzina, która obejmuje ludy wszystkich ras, kultur i języków, społeczność, w której możemy dotrzeć do siebie i objąć sobą naprawdę jak siostry i braci

, czy mamy być czarne albo białe albo męskiej lub żeńskiej czy bogaty, czy biedny czy młody czy stary czy gej albo prosty lub prawych i nieprawych.

Jest to nowa rodzina święta, że ??Bóg tworząc – prawdziwie otwarty rodziny, gdzie wszyscy są akceptowane, wszystkie są doceniane za ich wyjątkowość, a wszyscy są kochani, tak jak nasz Niebiański rodzic kocha każdego z nas.

„On to był nasz wzór dzieciństwa”, ale w rzeczywistości jest to trudne dla nas wzór do naśladowania zarówno dzieci, jak i dorosłych. Albowiem od początku, co Jezus dla nas modele to odmowa być ograniczane przez konwencjonalnych pojęć i wartości rodzinnych, jak on następująco Bogiem. Dare kierujemy ten wzór? Dare możemy wystawiać nasze dzieci do tego schematu? To może oznaczać koniec jakiejkolwiek spokojne, szczęśliwe życie rodzinne, choć oczywiście może to być początek czegoś znacznie bardziej ekscytujące?

Najpierw w Trójcy Dulwich Hill, grudzień 2009. Pierwszy głoszone w Trójcy Dulwich Hill – sierpień 2009

Rev. David B. Smith (zwaną dalej „Walka Ojca)

Artykuł dzięki: