wychowanie dziecka bez smoczka

wychowanie dziecka bez smoczka

dwa Highlights

Podczas filmu, dwie sceny podkreślają wartość wykształcenia, jakie otrzymali. W jednej postaci John Heard, w lokalny szeryf i charakter Forest Whitaker za James Farmer Sr., rozmawiać o tym, czy zwolnić Tolson z więzienia. Jeśli uznają, że oglądasz wielki badacz James – Farmer Sr. – widać wspaniałą debatę oczami syna.nasza strona internetowa

Drugi, w kulminacyjnym filmu, przedstawia dwa rodziców świadkami pełnoletności ich syna, 14 lub 15 w czasie, podczas kluczowego debaty. Spojrzenie w ich oczach, siła przypadku, dowodzi, że ich syn nauczył się stanąć o własnych siłach, i otrzymał wielkie wykształcenie. I stać się wielkim dyskutant siebie.

Ten film nie jest tak naprawdę o debacie. Wykorzystuje debaty nam pokazać ludziom w radzeniu sobie z i pokonywanie warunki Jim Crowe na południu, stając dorosłych i liderów społeczności. Możesz nauczyć się przezwyciężyć trudności w swoim życiu, a można skończyć studia. Pieniądze są drugorzędne.

Klub dyskusyjny wyszedł na Boże Narodzenie 2007 roku i jest warta dwóch godzin, aby go obejrzeć.

Czy wiesz, Henrietta Bell, jeden z prawdziwych wielkich dyskutantów miał 3 miejsc pracy, kiedy była w Wiley College? Aby dowiedzieć się więcej na temat finansowania swojej edukacji kolegium, przyjść do Beat-Tuition.com dla niektórych niecodzienny pomysły, można także pobrać mój Krótki raport na temat pomocy finansowej.

Artykuł dzięki: