wychowanie dziecka bez bicia

Poczęciu Porady dla kobiet po 40

Większość kobiet, które chcą się dziecka, gdy są one w ich czterdziestych poszukiwać wskazówek, które pomogą im zajść w ciążę szybciej poczęciu. Niskie stopy Ciąża i spadku płodności, które naturalnie występują w tym przedziale wiekowym mogą powodować tyle niepokoju i niskiej nadziei. Ale czy wiesz, że kobiety powyżej 40 lat można jeszcze wyobrazić naturalnie i rodzić zdrowe dzieci? Nawet jeśli twoje cykle miesiączkowe są mniej przewidywalne niż były w latach trzydziestych, nadal mają duże szanse na uzyskanie ciąży do momentu zatrzymania miesiączki na dobre. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zatroszczyć się o swoją płodność pozostała teraz.

Wskazówka 1: Reiki: energiczny Reproductive Transformacji

wschodniej medycyny uważa, że ??ciało jest regulowane przez sypki energii. Gdy energia ta utknie w pewnych obszarach, ciało staje się chory. Terapia Reiki wykorzystuje moc uzdrawiającą ostatecznego źródła energii – Życie Uniwersalne Energii – pomagają organizmowi leczyć się i odzyskać od wielu chorób, w tym niepłodności. Zabieg Reiki jest wyjątkowy, ponieważ nie wykorzystuje żadnych ziół lub narzędzi. Wszyscy praktykujący nie jest bezpośredni Życie Uniwersalne energii do organizmu przez ręce, a do wizualizacji potężne symbole Reiki, które reprezentują tę ogromną energię. Chociaż istnieje tylko anegdotyczne dowody potwierdzają skuteczność terapii Reiki na problemy z płodnością, kobiety, którzy nabyli w ciążę po kilku sesjach są wdzięczni za nadzieję i relaksu, a zwłaszcza ich koncepcja sukces, który przypisuje im się tej praktyki.

Wskazówka 2: akupunktura: płodności Booster od starożytnych Chinach

Innym sposobem uzyskania energii w organizmie jest płynący przez tradycyjnej chińskiej leczenia lekiem o nazwie akupunktury. Akupunktura używa sterylnych igieł drobnych, stymulujących zablokowanych meridianów lub korytarzy i promują zrównoważony przepływ energii życiowej (chi).
Artykuł dzięki: