wychowanie dziecka adoptowanego

wychowanie dziecka adoptowanego Wróćmy na chwilę do czasów, które zostały wykonane miłość, przeczytać coś lub widział coś, co Cię podekscytowany i zamienił cię. Zobacz rzeczywisty akt w swoim umyśle, a następnie po prostu opisać. Jeśli można dodać Cię lub partnera do swojego opisu – jeszcze lepiej!

Poszerz swoje słownictwo i znajdź swój głos.

Dla wielu z nas głównym blokadę w nauce, jak rozmawiać brudne, jest to, że nie mamy pojęcia, co chcemy powiedzieć, ani jak dokładnie to powiedzieć! Mówiąc brudne nie jest nauką, to sposób wyrażania , jak się czujesz. Twój dirty talk wolą wychodzić tak niskie wyrażane szepty i spodnie lub Głośno krzyczeć i wrzeszczeć. Większość uruchomić gama pomiędzy tymi skrajnościami!

Jest to również najlepiej z dala od dokładnych terminów jak anatomii penisa lub pochwy, które mogą również masz swoją dirty talk do pół nudnego wykładu anatomicznej. Użyj slang słowa i nazwy, zamiast, pozwalając zarówno ty i twój partner czuć się bardziej zrelaksowany i „swobodnie”.

Chodzi o to, aby zwalniać i baw się dobrze! Zrobić trochę badań na linii, jeśli nie można myśleć o niektórych brudnych słów używają.

Praktyka czyni mistrza, nikt nie jest doskonały – Więc ćwicz!

Praktyka rozmawiać brudne, gdy jesteś sam w domu. Jeśli zastanawiasz się, jak wyglądasz, gdy mówimy brudne, wypróbuj go przed lustrem. Jeśli naprawdę chcesz iść do miasta na ćwiczenia i zostania Jedi na dirty talk – spróbuj nagrywania siebie, zarówno audio lub wideo. Będziesz w stanie uzyskać znacznie lepsze pojęcie o tym, jak brzmi i jak wyglądają w ten sposób. (Tylko upewnij się usunąć taśmę, zanim dzieci go znaleźć!)

Kolejny sposób na ćwiczenie jest rozmawiać brudne do siebie podczas masturbować. To może pomóc, aby ci bardziej komfortowo z brzmieniem swojego głosu podczas takiego intymnego aktu. Dla niektórych, które mogą sprawić, że poczują strasznie świadomy siebie i niewygodne, ale i to jest duży, ale tutaj, by stać się skuteczne w rozmowy brudne do swojego partnera, musisz czuć się.
Artykuł dzięki: