wychowanie dziecka a emerytura

wychowanie dziecka a emerytura

Klub dyskusyjny O College Pieniądze

Co może film o Jim Crowe południu uczyć o uczelni jakości? Dużo. Weź mały College w Teksasie, dwóch zwycięzców Oscara, producent miliardera i wielkie dodanych znaków, a zobaczysz doskonały przykład tego , co może zrobić edukacji. Powiem ci coś o tym …

Klub dyskusyjny i Wielkiej Debaty

Czego nauczyłeś się w szkole? Zespół debata pokazują, czego uczą się w każdej dyskusji, ale też pokazać więcej. Uczą się równowagę. Uczą się obecność na scenie. Uczą się przekonać i przedstawić do dużego, czasem nieprzyjemnym tłumie. I oczywiście, uczą się badać swoich poddanych.

W jednej spektakularnej scenie, widać Melvin Tolson, grany przez Denzela Washingtona, nauczanie swojego zespołu, w tym James Farmer Jr i Henrietta Bell, jego filozofii debaty. Mówi Kim jest sędzia? Uczniowie odpowiedzieć, Sędzia jest Bogiem. Pyta, i dlaczego on jest Bogiem? Bo … filozofia jest długa.

Klub dyskusyjny przedstawia dramatyzuje wersję kluczowych momentach sukcesów zespołu debaty podczas ostrym okresie Out historii. W co najmniej jednym przypadku, cały zespół jest narażone na lincz. W innym, Tolson, zespół debata zorganizowana i nauczyciel, próbuje zorganizować unii dla robotników rolnych.

Co z College pieniędzy?

Oszałamiający część tego filmu pokazuje w najbardziej napiętych momentach – w linczu, debat aresztowaniu organizatora związkowego. Widać, że studenci dojrzewać i nauczyli poważne lekcje o życiu – i dowiedzieliśmy się, że pieniądze to narzędzie, a nie koniec.

Czego można dowiedzieć się o uzyskanie uczelni pieniądze? Po pierwsze, że masz dużo łatwiej chodzić do szkoły niż uczniowie zrobili. Po drugie, gdyby mogli to zrobić w tym czasie, można zrobić to teraz. I po trzecie, można być atutem do swojej społeczności i poprawić go tak samo jak zrobili swoje.

Artykuł dzięki: