wychowanie dziecka a dziadkowie

Jak zrozumieć liberalno-Speak – przewodnik do zrozumienia Partia Retoryki

Gdzieś w 4 wieku pne w przeprosiny 18B, Platon powiedział: „Sztuka robienia prawdziwych rzeczy wydają fałszywe i fałszywych rzeczy wydają się prawdziwe przy użyciu słów.” Platon nazywa ta umiejętność retoryki i dlatego każdy liberalne public relations zawodowe nigdy nie będzie wdzięczny.

Jest to niezwykle ważne, aby wiedzieć, raz jeden rozumie znaczenie Za sprytnie skonstruowanych eufemizmów Demokraci są tak zwykł używać, to lista dam na chwilę, można z dużą dokładnością określić życzenia politycznych i Core ideologię pod którą marksista Liberalno-Demokratyczna działa w ciągu. Republikanie robią to też, ale nie do tego stopnia, z którym demokraci zrobić. W rzeczywistości, jest podstawowym elementem w sprzedaży ich liberalnej wiadomości.

Nie wierzysz mi?

Włącz żadnych wiadomości pokazują gdzie liberalny polityk jest wywiad. przemówienie, które osoby zostaną posypane sprytnych względem komunikatorów lub eufemizmy jak je nazwać.

Identyfikowanie wykorzystania Liberalni Demokraci ‚eufemizmów w punktach ich rozmowy i wiadomości jest niezwykle ważne dla zrozumienia. W każdym wystąpieniu kikuta, każdy wywiad radiowy i telewizyjny, usłyszysz Demokratów, zwłaszcza liberalnych demokratów, należy wykonać następujące diabelsko spreparowane eufemizmów. Tutaj jest to, że teraz z listy uprzywilejowanych eufemizm drugiego i pierwszego rzeczywistego terminu:

Ogromne wydatki rządowe – Inwestycje

Ogromne wydatki rządowe – Inwestycje zachować nasze wartości budżetowe

Programy rządowe wydatki rządowe, reparacji, podział bogactwa – Sprawiedliwość społeczna

Eutanazja – śmierć z godnością

Aborcja – Planned Parenthood

Aborcja – Planowanie Rodziny

Podnoszenie podatków – podwyższenie wkładów

Człowieka spowodowała katastrofy – War on Terror

Artykuł dzięki: