wychowanie dzieci przez homoseksualistow

wychowanie dzieci przez homoseksualistow

5 rzeczy Każde dziecko-Free Adult powinien wiedzieć o Podnoszenie dzieci

To jest tak łatwo stać się smug w wolności, że bycie dzieckiem wolne przynosi. Ale nie możemy nadal zamykać oczu na rzeczywistość. Dzieci rodzą się codziennie; nie zjeżdżalnia dmuchana wynajem są one nigdzie. Rodzą się z rodzicami, którzy są dobrze wyposażone, a do niektórych … no … nie tak dużo.

W świecie, gdzie separacja jest normą, to dlaczego nie ma drogi mniej podróżował. Droga, która prowadzi do rozumienia i, ośmielę się powiedzieć, współczucie dla tych, którzy podjęli drogę rodzicielstwa.

To najwyższy czas, aby odłożyć niegodziwych broni wpust i pióro; i odebrać narzędzia zrozumienia i compassion.We Można to zrobić poprzez zrozumienie 5 rzeczy o wychowywaniu dzieci.

1. Trudno. Rodzice przywieźć tego małego człowieka, które należy pielęgnować w zdolnej osoby dorosłej. Częściej niż nie zaczną od punktu zerowego, jeśli chodzi o wychowywanie dzieci – więc oni to nadrobić jak idą razem. Wystarczy pomyśleć, jak byś się czuł, gdybyś wsadził na etapie wykonywania 5th Beethovena, i wszystko, co wiem, to Twinkle Twinkle Little Star. Czy możemy powiedzieć, ciśnienie? Rodzice zrobić to najlepiej jak potrafią z tym, co wiedzą. nie wszyscy?

2. To jest przerażające. Zapewne rodzice mają jedno z najtrudniejszych zadań na ziemi. Podnoszą przyszłość. To tak, jakby, że czerwony przycisk w owalnym gabinecie wpatrując Ci w codziennym twarzy. Jeden fałszywy ruch i można zniszczyć świat. Dobrą rzeczą jest to prezydent ma szafkę doradców … większość rodziców nie.

3. Jest to kosztowne. W Stanach Zjednoczonych Departament Rolnictwa szacuje, dla rodzin zarabiających $ 41700 do $ +71.200 koszt wychowania dziecka jest $ 184.320. Wystarczająco powiedziane.

4. To męczące. Jak drift off spać na dźwięk świerszczy, aby rozpocząć swoje pełne sześć do ośmiu godzin snu – jedne z rodziców jest na jawie.
Artykuł dzięki: