wychowanie fizyczne dziecka

wychowanie fizyczne dziecka Więc jeśli te dwa warunki nie są problemem, nadal mają duże szanse na uzyskanie ciąży po 40. Jak zwiększyć szanse na ciążę, kiedy jesteś 40

Tylko dlatego, że szanse na zajście w ciążę w sposób naturalny w 40 są dobre, to nie znaczy, że należy pozwolić los iść swoją drogą. Istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie ciąży. * Nie należy czekać, aby badania i leczenia niepłodności. Twój zegar biologiczny tyka i nie można sobie pozwolić na stratę w roku lub próbuje wyobrazić bez uwzględnienia przeszkód na swojej płodności. Odwiedź endokrynologa reprodukcyjnego i inne badania płodności. Będzie najprawdopodobniej podejmie próbę jajnika rezerwowej, która wskaże, ile nasza strona internetowa masz w lewo jaja w jajnikach. Na podstawie wyników testu, w Twój endokrynolog reprodukcyjnego może polecić zabiegi, które pomogą Ci zajść w ciążę szybciej. Niektóre z tych zabiegów mogą obejmować technikach wspomaganego rozrodu, darowizna jajko, czy leków na płodność.

* Jedz aby zwiększyć płodność. Badania pokazują, że przetworzona żywność, trans-tłuszcze i cukier rafinowany są szkodliwe dla płodności. Unikaj tych pokarmów i spożywać więcej owoców, warzyw, pełnotłuste produkty mleczne i inne pokarmy bogate w składniki odżywcze.

* Rzuć palenie i picie dla optymalnej koncepcji zdrowia. Substancji chemicznych w dymie papierosowym oraz nadmierne spożycie alkoholu może upośledzać czynność jajników. Musisz rzucić palenie, jeśli starają się o dziecko lub przechodząc IVF. Chociaż niektórzy ludzie próbują wyobrazić, że od czasu do czasu koktajl jest bezpieczny, szanse poprawi jeśli zrezygnować pije w ogóle.

* Take prenatalnych witaminy z kwasem foliowym. kwas foliowy jest witamina B, które zmniejsza ryzyko poważnych wad wrodzonych związanych z niedoborem tej witaminy. FDA zaleca, aby każda kobieta próbuje wyobrazić należy załadować na kwas foliowy, zwłaszcza jeśli ona zbliża się do menopauzy.Dodatkowo, ostatnie badania wykazały, że przyjmowanie kwasu foliowego może zwiększyć ceny poczęcia.

Artykuł dzięki: