wychowanie dziecka z zespolem downa

wychowanie dziecka z zespolem downa

Ciąża po poronieniu – Nadanie Parenthood kolejną szansę

Dla większości kobiet zajścia w ciążę jest ekscytujący czas w ich życiu i kropki połączyć z mało do żadnych komplikacji, ale niestety istnieją inne kobiety, które doświadczają problemów w trakcie procesu ich ciąży. Wiele kobiet będzie musiał wystąpić poronienie w pewnym momencie w ich życiu i doświadczenie może być taki, który pozostawia trwałe blizny.

Według badań Stanford University Medical Center przeprowadzonego przez Ruth Lahti 30% wszystkich kobiet, które popadły w ciąży doświadczy co najmniej jednego poronienia kiedyś w ich życiu. Chociaż niektóre kobiety mają siłę, by podbić bólu poronienia dość szybko, inni nie radzić sobie z bólem z takim samym nastawieniem.

Myśl próbuje zajść w ciążę ponownie po poronieniu może być przerażające. Inne kobiety, którzy akceptują fakt, że poronienie może być odosobniony przypadek może być przygotowany, aby spróbować ponownie dość szybko. Decyzja jest każda pojedyncza kobiety zrobić, ale przed tak ważnym podejmowania decyzji istnieje kilka rzeczy, które warto dowiedzieć się o zajście w ciążę po poronieniu.

Jak to się stało dla mnie zacząć?

To jest kwerenda, że ??wiele kobiet zadać po takiej stracie, ale nie zawsze jest proste, bezpośrednie odpowiedzi. Poronienia może nastąpić w dowolnym momencie w czasie ciąży. Mając na wczesne poronienie może oznaczać, że istnieje problem z rozwojowe płodu. Inne poronienie mogą być wynikiem problemu medycznego u matki, takich jak choroba tarczycy or.some rodzaju infekcji.

Kiedy w ciąży miałaś poronienie rzeczywiście powinien odgrywać istotną rolę w decyzji dotyczącej poczęcia po poronieniu. Dla wielu kobiet jest to łatwiejsze emocjonalnie zajść w ciążę po wczesnym poronieniu zamiast późnego poronienia.

W jakim czasie mogę jeszcze wyobrazić?

Choć decyzja o zajściu w ciążę po poronieniu należy do ciebie, jest wysoce zalecane, że kobiety doświadczają normalny okres przed próbuje ponownie w ciążę. Podając swoje ciało okazję wyleczyć zmniejszy szanse cierpi na utratę poronienia ponownie.

Niepłodny nienarodzonego dziecka jest trudnym okresem w życiu każdej kobiety, ale warto pamiętać, że wciąż jest nadzieja na pełną kadencję zdrowej ciąży. Wiedząc więcej na temat poronienia mogą pomóc zwiększyć swoje szanse na prowadzenie przez swoją późniejszą ciążę do porodu.

Po latach starań, aby w tym czasie ciąży doświadczyłam bólu wczesnego poronienia, ja poprawić swoje szanse na uzyskanie ciąży z jakimiś specjalnymi metodami naturalnymi i holistycznych. Mam teraz szczęśliwe spełnione życie i chcę podzielić się moją historią z innymi kobietami, które cierpią z powodu problemów niepłodności.

Artykuł dzięki: