wychowanie dziecka nadpobudliwego

wychowanie dziecka nadpobudliwego

A jutro jest „Święto niewiniątek Świętego, gdzie pamiętają przerażające morderstwo Heroda synów Betlejem, jak próbował zabić Jezusa jako małe dziecko.

Jutro jest również, co ciekawe, islamskie święto Aszura ”, który pamięta męczeństwo wnuka proroka Mahometa i jego rodziny i przyjaciół. To ciekawe, myślę, że w tym sezonie Bożego Narodzenia stał się taki czas pamiętając tyle brutalności, a jednak tutaj, w środku wszystkich rozlewu krwi jest Święto Świętej Rodziny „, w którym skupiamy się na radości z rodziną domu – prawdopodobnie ostatnim miejscem spodziewalibyśmy się znaleźć przemocy.

Prawdę mówiąc, to nie wydaje mi się, jakby czas nieparzystej pamiętać „rodziny” z wielu powodów, nie tylko ze względu na sposób ten Dzień Pamięci jest umieszczony pomiędzy wspomnieniami tak wielu męczenników. Rzeczywiście, co uderzyło mnie najbardziej osobliwe o tym szczególnym dniu rodziny jest to, że jest to jedyny dzień w roku poświęconym naciskiem na rodzinę, i to tylko w katolickiej koniec kościoła. Aby uzyskać wrażenie z wielu kościołów protestanckich w szczególności, że rodzina jest w zasadzie to, co chrześcijaństwo jest wszystko!

Spójrz na niemal każdym protestanckiego budynku kościoła w tym kraju, a przekonasz się, że ich głównym usługi niedziela jest promowany jako „Family Service ‚. Kościół rzeczywiście jest powszechnie uznawany za kluczową instytucją, która wznosi i podtrzymuje znaczenie rodziny, aw zachodnim społeczeństwie „wartości chrześcijańskich” i „wartości rodzinnych” są brane niemal synonimami.

Przejdź do strony głównej Fred Nilu „Partii Chrześcijańsko-Demokratycznej” i co mówi prawo na górze strony? „Promowanie wartości rodziny od ponad 28 lat!” Ma to fundamentalne znaczenie, co to znaczy być chrześcijaninem, czy nie – aby utrzymać miejsce rodziny w społeczeństwie? I dlatego Fred przynagla nas sprzeciw wobec wszelkich sugestii Odprawa małżeństw jednopłciowych.
Artykuł dzięki: