wychowanie dziecka bez telewizora

wychowanie dziecka bez telewizora

Dla instytucji przez Boga rodziny muszą być wytrwali!

W rzeczywistości, „chrześcijańskie wartości rodzinne” są generalnie popierane szczególnie przez tych, którzy są najbardziej voacl o trzymanie się tego, co Biblia mówi, choć Ironią jest, że Biblia rzeczywiście ma bardzo mało do powiedzenia na temat znaczenia rodziny ludzkiej, jak i pod względem rodzina dzieciństwa Jezusa, ten fragment z Lukiem rozdziale 2 jest wszystkim, co mamy!e faktura

To samo jest z pewnością zaskakujące! Dlaczego ewangelie tak powiedzieć trochę o dzieciństwie Jezusa? Dlaczego istnieje tylko jedna historia w jednej Ewangelii daje nam pojęcie o tym, co Jezus był jak kiedy dorastał?

Oczywiście, że nie jestem w tym historie, które mnożyły się w literaturze apokryficznej, składających wieków po ziemskim życiu Jezusa. Ci, którzy czytali Ewangelię Tomasza – książkę przypisane do apostoła Tomasza, ale która jest na ogół uważa się, że zostały napisane w 3 wieku – pamięta bardzo zabawne historie z dzieciństwa Jezusa, które są tam nagrane :.

W wieku 10 lat chłopiec Jezus rzekomo ratuje rodziców przed atakiem przez lwa, a w wieku 8 lat jest znany z gliny gołębie odcinek gdzie model gołębi chłopca Jezus kształtując z gliny nagle zamienił się w prawdziwe gołębie i odleciał!

Potem jest historia chłopca grającego Jezusa poprzez trawienie niektórych kanałów w błocie i inny chłopiec przyjdzie i Mucks up kanałów ręką. Natychmiast więdnie ręka chłopca. Inny chłopiec odgrywa żart na 6-letniego Jezusa, skacząc na plecy i natychmiast pada martwy. Oczywiście żyje chłopiec podniósł i uschłą ręką zostaje przywrócona.

Chociaż te historie są bez wątpienia produktem fantazyjnych wyobrażeń ludzkich, ich istnienie wskazuje na niedostatek oryginalnego materiału, który w rzeczywistości nie istnieje. Ludzka wyobraźnia musiała wypełnić formularz! Ten brak materiału historycznego dziwi mało, ale to, co jest jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że jedna prawdziwa historia, która otrzymujemy Świętej Rodziny rzadko pozostawia nas z wzorem, który chcemy naśladować rodziny chrześcijańskie!

Artykuł dzięki: