wychowanie dziecka bez kar i nagrod

wychowanie dziecka bez kar i nagrod

Dokonywanie rozróżnienia pomiędzy Karny Sprawach cywilnych

Media zostały zalane dużych i sensacyjnych spraw karnych. Wiele osób słyszało o tego typu przypadkach, ale mniej znane orzecznictwo cywilne pozostawia wiele osób z tropu. Jaka jest różnica między karnej prawa i sprawy cywilnej? Powodem, dla którego spraw karnych uzyskać taki duży zasięg, że są one zazwyczaj znacznie bardziej sensacyjne i uzyskać ten rodzaj rozmowy generowane wiadomości historie, które mają robić. Sprawy cywilne, dla porównania, nie mają tak wiele szokujących zwrotów akcji, a stawki nie są tak wysokie . Ale jest jeszcze więcej różnic pomiędzy tymi dwoma rodzajami spraw, jak widać.

Jedną z największych różnic między karnego i cywilnego przypadku prawa są kary, które są wymierzane. W zależności od wagi przestępstwa, osoba oskarżona w sprawie karnej prawo ma znacznie bardziej zagrożone. Jeśli okaże się winny, człowiek oskarżony w sprawie karnej prawa może być skazany na bardzo długi czas, a nawet kara śmierci. Zbrodnie w sprawie karnej są podzielone na dwie kategorie. Pierwszym są klasyfikowane jako zbrodniach i może przenosić najcięższe kar. Druga kategoria w prawie karnym są wykroczenia. Są to na ogół mniejsze wykroczenia i doprowadzić do lżejszych kar. U góry listy zbrodniach jest pierwsze ładowanie morderstwo stopni. To przychodzi z ryzykiem najcięższych form karania. Osoba uznana za winną wykroczenia najprawdopodobniej otrzyma karę w postaci grzywien zawieszeniu lub krótki czas w więzieniu.

W przypadku prawa cywilnego, osoba ta opłata nie otrzyma karę jak człowiek skazany w sprawie karnej prawa; nawet jeżeli przestępstwo jest tak dotkliwe. Osoba zaangażowana w sprawy cywilnej może nawet nie być skazany na więzienie każdej chwili, bez względu na to jak krótka. Pieniądze lub uszkodzenia, są tym, co jest poszukiwane w sprawie cywilnej.

Istnieją również różnice w sposobie sprawa będzie określonymi w sprawie cywilnej kontra karnej prawa. W sprawach z zakresu prawa karnego, powód musi zbudować sprawę przeciwko pozwanemu i udowodnić winę bez cienia wątpliwości. Pozwany jest uważany za niewinnego dopóty, dopóki ten ciężar dowodu zostało nabyte i jury został przekonany o winie. W sprawie cywilnej, ciężar dowodu jest znacznie mniej. Jeśli jury stwierdzi, że jest to możliwe dla strony pozwanej być winny, to jest wyrok, który zostanie wydany. Ciężar dowodu musi być tylko powyżej 50% w przypadku prawa cywilnego. Jeśli oskarżony zostanie uznany za winnego i nakazał zapłacić dużą sumę, powód może nigdy nie zobaczyć te pieniądze, jeżeli pozwany nie ma. Różnice te pozostają, nawet gdy przestępstwo popełnione jest taka sama.

Artykuł dzięki: