dziecko wychowanie i pielegnacja

dziecko wychowanie i pielegnacja

Jak rozmawiać po łebkach – Podział Podstawy!

Mówiąc brudne do swojego partnera może wydawać się dość daleko pomysłu do wielu ludzi. Dla niektórych jest to kwestia bycia boi się narażać siebie w taki sposób, jak to ukazuje wyjątkową podatność na ich kolega, że ??normalnie nie ujawniać. Dla innych wynika z poczucia patrząc głupie, jak coś złego pornograficznego filmu. Oni http://artdest.pl/destylatory – destylatory po prostu nie można zawijać ich umysły wokół idei rozmawiać brudne będącego coś, co jest … no seksowny i hipnotyzujący dla swojego partnera!

To coś nowego i nieznane, a nieznane bywa cholernie niewygodne dla wielu ludzi.

Mówiąc brudne jednak nie musi być inscenizacja złym B filmu. To nawet nie musi być jawnie seksualnej. To naprawdę tylko naturalne przedłużenie psychicznej i fizycznej przyjemności otrzymasz od swojego partnera, i jako takie jest to świetny sposób, aby urozmaicić swoje życie seksualne.

Więc pomówmy pewne podstawowe dane „, jak” dobrze?

Zacznij powoli korzyścią dla Ciebie i Twojego partnera.

Przede wszystkim nie ma potrzeby, aby przejść w prawo w „zbić mnie, pokaż mi, kto tu rządzi!” (Niektórzy z was nie może stwierdzić, że przyjemne i wygodne, jednak długo cieszyć dirty talk jako jeden z aspektów potencjalnie wszechogarniająca miłość życia!). Tak czy inaczej, to najlepiej zacząć powoli, z prostym oknie wyrażającego co czujesz w stosunku do tego, co dzieje się w tej chwili.

Komentarze takie jak „Naprawdę lubię, kiedy mnie nie dotykać” … czy „czuje się tak dobrze, gdy mnie całujesz tak”. Możesz poeksperymentować z różnymi uwagami, aby poinformować o tym partnera, co masz zamiar zrobić z nimi, albo jak bardzo lubisz robić to czy tamto im itp

Całkiem dosłownie, jedynym ograniczeniem jest tu nie tylko twoja wyobraźnia (jak niektórzy ludzie mają skłonność wierzyć), ale także pamięć.
Artykuł dzięki: